pondělí 27. září 2010

Skřítci (velikost 85cm)


... na vaše přání se hlásím s dalším skřítkovským párečkem :o)
... budu se nyní snažit více tvořit od sebe JEN TAK, jak mě to napadne a co mě zrovna popadne :o), aby tak byla možnost pro každého z vás, mít nějaký ten můj výrobek doma :o)
... dostala jsem se opět do fáze - (jako na MMB), že nestačím bohužel pokrýt poptávku ( i když tvořím do pozdních nočních hodin, někdy i ranních a práce mě nesmírně těší :o) ... Den má bohužel jen 24 hodin a já bych potřebovala, aby měl aspoň 48 :o). Čekací doba se tedy množstvím objednávek prodlužuje a myslím, že ani vás to nemůže těšit, tak dlouho čekat na mé výrobky ... Zodpovědnost mi to bohužel trochu komplikuje, mám to prostě tak, že
 "když něco slíbím - tak to dodržím" :o)!!!
... tedy se vám všem hluboce omlouvám, ale z časových důvodů není v mých možnostech objednávky vyřizovat v takové míře, jak by jste si přáli. Šití a vůbec tvoření mám opravdu jako HOBBY :o)
 Mám velkou rodinu, která je pro mě č.1 a žádá si své :o) ...
... ale nebojte, budu sem na blog dávat tu tam :o) výrobky IHNED K ODESLÁNÍ :o), jak jsem slíbila :o)

Děkuji za pochopení ...

Vlaďka harcovnice - Jindra Vostrá údernice, někdy i úřednice :o)

13 komentářů:

 1. Vlaďko, jak říkáš, času není nikdy dost. Ale jsem ráda, že si vždy nějaký najdeš a my se můžeme kochat tou nádherou, kterou vytváříš.
  Jo a mrkni na můj blog, je tam pro Tebe překvápko..

  Pohodové pondělí, Pavlína

  OdpovědětVymazat
 2. mi fa piacere per te , che hai un così gran numero di richieste
  i tuoi angeli sono strepitosi , mi piacerebbe riuscire un giorno ad arrivare alla tua bravura
  un saluto
  marci

  OdpovědětVymazat
 3. Ženooo moja milá rozmilááá, při pohledu na tyhle skřítky mne napadá jediné: Nechceš mě prosím domů za dalšího člena rodiny? Slibuju, že budu hodná a budu Ti pomáhat v domácnosti ... úklid je má silná stránka.

  :o) :o) :o)

  OdpovědětVymazat
 4. Joo a ten důvod? Bohužel není možno mít všecku tu tvojí krásu doma a vůbec tak nééé mít Tebe u sebe doma ... takže jedině já k Vám jako síla výpocná a juchůůůů měla bych tak všecku tu krásu, radost, bytí a žití, lásku okolo seebeee .. juchůůůů :o)

  OdpovědětVymazat
 5. Jste úžasná...žena tvořiváááááááááá:-))))) Mě se Ti skřítci téééda móóc líbí, úplně mám cukání zkusti něco podobného sama, tedy s Vaším svolením...jen ten ČAS!!!! Přesně, jak píšete...kéž by den měl 48 hodin :-)))))Mě Vaši skřítečci opravdu uchvátili a ty první ty teda byli taky úžasníííííííí. Došívám andílky k svatbě a jak kouknu k Vám,vidím stále tu nedokonalost, ale snad do nich zvládnu dát i kousek toho srdce a přinesou novomanželů štěstí a budou jejich lásku a manželství ochraňovat.....Krásný den, i když u nás upršený :-))))) Vaše věrná obdivovatelka Venda.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Vladěnko, skřítci jsou boží a úžasní a nádherní - prostě NEJ NEJ :-)
  A ta látečka jahůdková ta se mi teda povedla :-) chi chi
  Měj se krásně, zase si brnkneme, já už jsem skoro uzdravená
  Kač a spol.
  PS: jo a máme už něco pro tebe :-)

  OdpovědětVymazat
 7. I have seen multiple Tildas but nothing as beautiful as your dolls! Your work is incredible!

  OdpovědětVymazat
 8. Vladuš, ja si myslím, že ten váš deň má už teraz 48 hodín :), pretože si to ináč neviem vysvetliť, kedy tieto nádherné andělky, škriatkovia, bábky...
  vznikajú? :)
  ... a preto Vlaďka, vyzdvihnite si u mňa ocenenie.
  Pekný deň, Jana

  OdpovědětVymazat
 9. waaaaaaaaaaaaaaau waaaaaaaaaaaaaaau waaaaaaaaaaaaaaau ;o)

  baci Paola

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj, já používám překladač odpouští, pokud jakémkoli jazyce. Vaše práce je velmi dobrá, krásná, se mi líbilo "všechno", kombinace materiálů, barev a slavné Tilden, který Říkám jim raggedys ve vaší oblasti nebo zemi, to je obyčejné pro tyto země. Miluju, jak se oblékat své akcenty a další creasiones jsou vidět velkolepé! Líbilo se mi váš blog, pozdravy Rose Marie

  OdpovědětVymazat
 11. WOW!!!!
  It's fantasy! A nice duet :))!
  Fantastically beautiful!!!
  Fine work! I'm very very like it!Super!

  OdpovědětVymazat
 12. Hallo, they are just great as all your tilda creations! many congratulations
  hugs
  chiara

  OdpovědětVymazat
 13. Jééé, ti jsou úžasní!!! Moc se Vám povedli.... a já dneska narazila na tuto tildí novinku (nejspíš - ještě jsem jí neviděla) - http://picasaweb.google.com/Mezenina1/vdMPpI# - tak jsem si řekla, že se Vám bude jistojistě hodit :o))).
  Moc vám fandím
  Pavla - safrysek

  OdpovědětVymazat