čtvrtek 20. ledna 2011

Elizabeth :o)

Elizabeth - mimi :o)
...  toho času "ještě" u maminky v bříšku, ale každým dnem má spatřit světlo světa  :o)
... lidičky, celou rodinku, kam andělka poletí ... prostě zbožňuji, jsou mi velmi blízcí :o)))) ... Za mnohé jim vděčím a do smrti nezapomenu!!!
 Dádynko, DĚKUJI za všechno!!! 

10 komentářů:

 1. Jééééé ta je krááásná :)Tak ta se ti povedla, ostatně jako všechno :)Já doma študovala jaký by mohl být postup při výrobě,a prsty se mi kroutily na všechny strany. To bych nedokázala. A při možném výrobku by ses popadala za břicho, jak by ses smála.
  Doufám, že rodinka je už zdravější. Posíláme pozdravy. Jituš a rodinka.

  OdpovědětVymazat
 2. So sweet. I have send you a e-mail. Have you receive?

  Greetings
  Anja

  OdpovědětVymazat
 3. Guauuuu....es monísimo!!!!!
  Saludos desde Canarias.

  OdpovědětVymazat
 4. Jak jsem na Bethinku koukla poprvé,tak se mi okamžitě vybavila růžová cukrová vata na špejli :-)Tak sladce na mě působí:-)Já ji snad ani nebudu komentovat,jen okoukávám a studuji ty její šnečí drdůlky,a přitom asi tak nějak spontánně (ač dávám přednost buřtíku:-),mlaskám. Já fakt nechápu,kde pořád bereš ty nápady,Vladíí??....že ty si dáváš před spaním marihuanové mléko ?!?
  No, a to vyznání pod fotkama - ježkovy voči,ženskááá,to mi nedělej, slané kafe se fakt nedá pít :-)))) Je to krásné......Žanda:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Wszystko jest piękne ale kapcie powaliły mnie na kolana. Super!

  OdpovědětVymazat
 6. Milá Vlaďko,
  jsem tvá věrná obdivovatelka a také hrdá majitelka tvé námořnické Andělky. A teď ještě stálá čtenářka tvého blogu :-))
  Každý den se dojímám u všech těch milých a chytrých komentářů tady,je to jako pohlazení po duši.Je krásné zjistit, že je nás všude po světě spoustu se stejným naladěním.Zdravím vás všechny tady:-))
  Katka

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadlo mi slovíčko:že je u nás a všude po světě spoustu lidí se stejným naladěním.
  Tak to mělo být,omlouvám se, píšu jako tatar :-)
  Katka

  OdpovědětVymazat
 8. Holčinka slaďounkáááááááá....je neuvěřitelně krásnááááááááá :-))))))
  A musím napsat, že je vidět s jakou láskou a úctou je vyrobená...ne, že by ty ostatní andělky, skřítečkové, zajdulkové nebyli...jen prostě tahle holka andělsky cukrová vypovídá mnohé a to je něco tak úžasného......a Žaní mě napadlo už jediné, co dodat: "MŇAM MŇAM"
  Tááááák a teď sladce naladěná, duševně i srdečně uspokojená jdu opravovat čtvrtletky z matiky a jestli to bude hrůůůůůůza (bojím, bojím), tak se pak přijdu juknout a pozitivně nabít sem za Vámi ...kočenky moje zlatýýýýýý...
  Krásný zbytek dne....pusýýýýýýýýýý Venda

  OdpovědětVymazat
 9. I just descover your blog, everything is so nice and sweet, your creations are really wonderfull. I'll come back to see you often.
  Do you accept I put a link on my blog, I really would like my french friend can descover you...
  Kind regards
  Christelle

  OdpovědětVymazat
 10. Čaute ženyy ... se zpožděním, ale přeci :o). A víte, co napadlo mne, když jsem uviděla tuto holčinu? ... Jahůdka ... naše malá teď často kouká na animovanou pohádku o holčičce jménem Jahůdka.. ta je taky taková sladoučká jako tato Elíí :o)
  Krásná, vymazlená jako vždy ... a teď mně napadlooo .. juchůůůů ... Lollipop ...lollipop .....lollipop ...oh lolli lolli lolli pop ...
  http://www.youtube.com/watch?v=9-DuC0tE7V4&translated=1

  To si ženy pusťte :o) a přeji krásný víkend všem

  OdpovědětVymazat