pátek 6. května 2011

... na výsluní :o)
... ta vlevo ještě volná :o)
Přeji všem krásný víkend...

10 komentářů:

 1. Jéééééééé...Vladííííí, koukám, že ta romantika Tě neopouští, to je moc moc dobře, to je pokocháníčko,pohlazeníčko :-))))))
  Měto kapku skolilo....tak se budu přes víkend kurýrovat!!!Zázvorový čajík znám a manžu jsem zaúkolovala, tak snad ten zázvor v obchodě najde...hihihihihihihi.
  Krásný sluníčkový víkend, pa pááááááá a pusýýýýýý Venda

  OdpovědětVymazat
 2. ... děkuji za pochvaly :o)
  ... a Vendulko přeji brzké uzdravení :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Vladěnko,
  tak ty jsoooouuuuuuuu.

  Sluníčkové pozdravení nejen Tobě.

  Sabrina

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Vladěnko, ahojky ženy moje milé rozmilé,
  tož jak se mi míváte babulky? Koukám, že Vendulka je stále chabrus, tak ji přeji moc moc zdravíčka a brzké uzdravení. Se Sabríkem jsem v kontaktu, tak tu jen pozdravím. A zbytek účnic mi tu chybí ... kde máme Žaníka, kde máme Žaníka, kde máme Žaníííka? Žando bez Tebe to tu není ono :o). A kde je Zuzka, Romča ... no chooolky školní rok ještě trvá, že Venduš?

  Nicméně všem přeji krásné sluníčkové dny, i my jsme skoro pořád venku a vůbec nic netvořím, takže Tebe Vladěnko obdivuji, že si najdeš chvilku mezi opravou domu, zahrádkou, dětmi samozřejmě a vytvoříš zase takové krásky něžné .. jsou jak víly z rozkvetlého lučního paloučku ..nádhera.

  Mějte se krásněji než nejkrásněji a někdy zase tady "napřečtenou" .. chiii ... Jíťa

  http://www.youtube.com/watch?v=xFeDdntDwN8
  http://www.youtube.com/watch?v=bhDzmG7oTu8&feature=related

  OdpovědětVymazat
 5. Vladěnko, to je opět andělská krása!!!! Nemohu se vynadívat. Ááááách!!!!

  pa pa pěkné májové dny. Šárka

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrý den!Mám pocit,že bych měla konečně pozdravit.Chodím se k Vám již delší dobu tajně kochat krásnem,potěšit dušičku a dobíjet si tak své baterky.Máte to tu nádherný!Jste veliká šikulka!Hrozně ráda se k Vám na stránečky vracím!Pořád je na co koukat!Tolik krásy!Přeji Vám krásné jarní dny a hodně hodně inspirace při vašem tvořeníčku!Dáša

  OdpovědětVymazat