pátek 8. března 2013

Tomášek - pro právě narozené "miminko" :-)
Krásní lidé

Lidé jsou tak krásní, když se smějí.To se jim ty hezké věci právě dějí. Ale jsou i krásní pokud se nesmějí. To zrovna na duši nějaké trápení mají. Ty hezké věci se jim nedějí. A sluníčko říká lidem všem: neboooj, já tě z toho smutku na světlo vyvedu. A člověk pokud opravdu chce, tak si řekne: dobrá, já už více smutnej nebudu. A tak ani ty na tu lásku nezapomeň. Ať můžeš mít krásnej každej novej den. A tak v srdci svém žij každým přítomným okamžikem stále jen. A to hezké co máš v sobě, rozdávej bez rozdílu lidem všem... :-)
Honza Volf - ten, co neumí hrát golf

6 komentářů:

 1. Tomášek má anděla,
  co celé dny nedělá
  nic jiného než ho chrání,
  před zlým pánem, před zlou paní,
  před bubáky v noci,
  taky před zlou mocí,
  před nemocí, úrazy,
  chybami i podrazy,
  tenhle malý andělíček
  od Tomáška je "strážníček" !!!!


  Vladi, nádhera .... Marki

  OdpovědětVymazat
 2. Oooo Tomaszek to jak mój synek:)))Sliczny!!!

  OdpovědětVymazat
 3. So lovely! :)
  Thank you for your lovely blog!
  Greetings from Finland! :)
  www.quiltworld2.blogspot.com
  Hugs, Ulla

  OdpovědětVymazat
 4. Hola es increíble saber que existen blogs con tantas labores tan hermosas y bien realizadas, de buen gusto con colores sensacionales, me he maravillado al pasearme por tu espacio, y con tu permiso me he quedado para seguirte de cerca, muchas felicidades por tu trabajo hermoso.

  Saludos.

  OdpovědětVymazat
 5. Hola es increíble ver que existen blogs llenos de labores bellísimas de buen gusto y hermoso colores, me he paseado por tu espacio y me he quedado maravillada de tus labores, la telas que usas y los diseños son hermosos, muchas felicidades. Con tu permiso me quedo en tu espacio para seguirte de cerca, deseo tengas un excelente día.

  Saludos.

  OdpovědětVymazat