pondělí 30. srpna 2010

... srdeční záležitost :o)Přeji vám krásný celý týden a děkuji za vaše návštěvy a milé komentáře. Všechny pečlivě čtu, moc mne těší, ale někdy nestíhám odpovídat, tak se alespoň touto cestou moc omlouvám...


Vlaďka

7 komentářů:

 1. Die sind ja so hübsch, die Beiden. Mir gefallen Deine stimmungsvollen Bilder wirklich sehr.
  Liebe Grüße von
  Dagmar

  OdpovědětVymazat
 2. Vladěnko tyhle holky jsou stejně nejhezčí. To jste prostě Vy a Vaše srdce je v nich vidět. Na první pohled s láskou od Vladěnky.
  Janakar

  OdpovědětVymazat
 3. Už jsem tyhle nádherné anděličky viděla na slovenském MMB a musím znovu napsat...že do těchto se člověk zamiluje na první pohled :-))) V komentíku přede mnou je to krásně řečeno...a musím jen a jen souhlasit. To jste prostě Vy a nikdo jiný...jen Váš kousek velikánského milujícího srdce, které do svých dílek vkládáte. Už se těším na svou další anděličku od Vás .... už teď vím že bude úžasnááááá :-))) Mějte se móóóóóć krásně, Venda.

  OdpovědětVymazat
 4. Hallöchen.Die sind ja niedlich die beiden wunderschön und hübsch.
  Liebe Grüße Jana

  OdpovědětVymazat
 5. wow wow wow

  IT'S ALL BEATIFUL!!!!

  ^_^ KISS

  Giusy

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj osôbka so zlatými paprčkami :)

  Nebudem ti písať, že obdivujem tvoje precízne ušité výtvory, pretože to počuješ a čítaš stále že? Opakovala by som, čo povedali, napísali iní :)

  Aj tak vieš, že ich (aj teba) obdivujem :)))

  Ja len, keď sa ti prstíky na chvíľu odlepia od látok, rada by som ťa pozvala do hry o 10 naj. Mrkni prosím ku mne na blog, aby si bola v obraze.

  Maj sa krásne,

  Eva

  OdpovědětVymazat
 7. Miluuunkuuuujuuuu :)

  OdpovědětVymazat